Baltijos krepšinio lygoje (BBL) skandalą sukėlė emocingasis Virginijus Šeškus. Vyriausiasis Prienų-Birštono „Vytauto“ treneris ketvirtojo kėlinio pabaigoje Estijoje gavo dvi technines pražangas, bet aikštę paliko ne vienas, o su visa komanda.

Tuo metu iki mačo pabaigos buvo likusios trys minutės, o „Rapla“ ir „Vytautas“ turėjo vienodą taškų kiekį – 65:65. Kadangi prieniškiai paliko aikštę, jiems įskaitytas techninis pralaimėjimas 0:20.

Antradienį pergalę iškovojo „Šiauliai“, savo aikštėje 86:61 (22:15, 29:22, 19:12, 16:12) sutriuškinę Liepojos „Betsafe“.

Šeimininkai gerokai taikliau atakavo, pataikę 29 metimus iš 57 (51 procentas). „Betsafe“ pataikymas – 21 iš 65 (32 proc.). „Šiauliai“ užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (49:25) ir atliko dvigubai daugiau rezultatyvių perdavimų (22:11).

„Šiauliams“ 18 taškų pelnė Arminas Urbutis (7/10 dvitaškių, 6 atkovoti kamuoliai, 5 išprovokuotos pražangos), 15 – Omaras Prewittas (6 išpr. praž., 5 atk. kam.), 14 – Donatas Sabeckis (5/7 metimų, 10 atk. kam., 9 rezultatyvūs perdavimai, 5 išpr. praž.), 11 – Giedrius Stankevičius (8 atk. kam.), 10 – Šarūnas Beniušis.