Nors Mindaugas Kuzminskas ir vėl nebuvo registruotas rungtynėms, tačiau latvio Kristapo Porzingio vedinai Niujorko „Knicks“ ekipai tai nesutrukdė švęsti trečiosios pergalės iš eilės. Savo žiūrovų akivaizdoje „Knicks“ 116:110 (35:25, 30:18, 19:38, 32:29) palaužė Denverio „Nuggets“ krepšininkus.

Lietuvis eilinį sykį šiame sezone net nebuvo registruotas mačui ir rungtynes stebėjo nevilkėdamas sportinės aprangos. Jau po praėjusio mačo su Klivlendo „Cavaliers“ jis neslėpė nepasitenkinimo tokia situacija, tačiau ekipos treneriui Jeffui Hornačekui krepšininko paslaugų neprireikė ir šįsyk.

Latvis K.Porzingis jau nuo pirmųjų minučių ėmėsi lyderio vaidmens ir per kiek daugiau nei pusę kėlinio jo pelnyti 13 taškų padėjo “Knicks” atitrūkti rezultatu 17-9. Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė, o skirtumas tarp komandų tik didėjo ir prieš trečiąjį kėlinį, daugiausia K.Pozingio nuostabaus žaidimo dėka, išaugo iki 22 taškų – 65:43 šeimininkų naudai.

Vis dėlto “Nuggets” per pertrauką padarė reikiamas rokiruotes ir į aikštę išėjo visiškai kitaip nusiteikę – po puikaus trečiojo kėlinio, kurį laimėjo net 38-19, prieš lemiamą ketvirtį jie sumažino „Knicks“ pranašumą vos iki trijų taškų – 81:84.

„Nuggets“ ketvirtajame kėlinyje nuolat kvėpavo šeimininkams į nugarą ir skirtumas svyravo tarp 3-6 taškų. Kėliniui įsibėgėjėjus svečiai po sėkmingos atkarpos dar buvo išsiveržę į priekį (73:71), tačiau mačui artėjant į pabaigą „Knicks“ vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas, atitrūko, o pergalę jiems galutinai įtvirtino nuostabų pasirodymą surengusio latvio K.Porzingio baudos metimai – 116:110.

Latvis iš viso mače pelnė net 38 taškus (14/26 metimai, 4/7 tritaškiai, 7 atkovoti kamuoliai, 5 klaidos, 2 blokuoti metimai) bei pasiekė naują savo karjeros rezultatyvumo rekordą.

„Knicks“: Kristapas Porzingis 38, Kyle'as O'Quinnas 15 (12 atk. kam.,), Timas Hardaway'us 13, Enesas Kanteris ir Courtney Lee - po 12 taškų.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 28 (6/10 trit, 8 atk. Kam.), Jamalas Murray 20, Gary Harrisas 18 (4/10 trit), Emmanuelis Mudiay 15, Willas Bartonas - 13 taškų.

„Knicks“ (3 pergalės / 3 pralaimėjimai) Rytų konferencijoje kolkas užimą aštuntąją poziciją, o „Nuggets“ (3/4) Vakaruose kol kas dešimti.