93
Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“ 92:90 (nuotr. Fotodiena.lt)

„Betsafe-LKL“ turnyro lentelės lyderių dvikovoje pergalę šventė Kauno „Žalgirio“ ekipa.

93

Vienu metu 20-ies taškų pranašumą turėję Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai mačo pabaigoje vos neišleido pergalės iš rankų, tačiau 92:90 įveikė Panevėžio „Lietkabelio“ klubą.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 28 sekundes, svečiai galėjo išlyginti rezultatą, visgi Gary Taltono prasiveržimas buvo nesėkmingas ir pergalę šventė kauniečiai.

„Žalgirį“ į priekį vedė „didysis trejetas“ – Vasilije Micičius, Antanas Kavaliauskas (abu pelnė po 19 taškų) ir Kevinas Pangosas (17 taškų) kartu surinko daugiau nei pusę visų komandos taškų.

Tuo metu Arono White'o sąskaitoje buvo 11 taškų.

„Lietkabelio“ komandoje išsiskyrė G. Taltonas, pelnęs 20 taškų ir atlikęs devynis rezultatyvius perdavimus.

Žygimantas Skučas ir Simas Jasaitis atitinkamai pelnė po 13 ir 11 taškų.

„Šitai komandai labai trūksta žudiko instinkto, – po mačo sakė „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius. – Žaidėjai dar nesupranta, kad tokiame lygyje kiekvienas kamuolys yra labai svarbus.“

Galingai rungtynes pradėjęs „Žalgiris“ po pirmųjų dviejų minučių pirmavo dviženkle persvara (12:2). Aikštės šeimininkai pratęsė dominavimą puolime iki pirmojo kėlinio pabaigos (31:21). Antrajame kėlinyje „Lietkabelis“ buvo sumažinęs atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau arčiau kauniečiai varžovų neprisileido – 52:43.

Po ilgosios pertraukos K. Pangosas pelnė devynis taškus ir prieš lemiamą ketvirtį „Žalgiris“ pirmavo užtikrintai (80:61). Ketvirtajame kėlinyje susiėmę panevėžiečiai buvo sumažinę atsilikimą iki penkių taškų (91:86).

„Lietkabelio“ ekipai šiandien padėti negalėjo vieni komandos lyderių – Kšištofas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas.