Ispanijos čempionato rungtynėse Deividas Gailius sugebėjo pranokti Joną Mačiulį, bet komandų akistatoje geriau sekėsi pastarajam. Vis dar savo šalies čempionate nepralaimintis Madrido „Real“ šeštadienio vakarą 100:95 (18:17, 21:28, 29:28, 32:22) svečiuose nugalėjo Burgoso „CB Miraflores“ (0-6).

Burgoso ekipa dar nėra patyrusi pergalės džiaugsmo.

J. Mačiulis nugalėtojams per 25 minutes pelnė 11 taškų (1/1 dvitaškio, 3/5 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą ir surinko 15 naudingumo balų.

Šeimininkų gretose D. Gailius per 27 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, uždirbo 4 pražangas bei surinko 18 naudingumo balų.