Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygoje pergales iškovojo Mančesterio klubai – „City“ ir „United“. Šių komandų futbolininkai pirmauja čempionate.

Lygos lyderių mūšį 1:0 (0:0) laimėjo „Manchester United“, namie įveikęs Londono „Tottenham Hotspur“.

Pergalingą įvartį 81-ąją minutę įmušė Anthony Martialis, pasižymėjęs po Romelu Lukaku perdavimo.

„Manchester City“ svečiuose 3:2 (2:1) nugalėjo „West Bromwich Albion“.

Mančesterio komandai įvarčius pelnė Leroy’us Sane (10 minutė), Fernandinho (15 min.) ir Raheemas Sterlingas (64 min.), Vest Bromičo – Jay Rodriguezas (13 min.) bei Mattas Phillipsas (92 min.).

Anglijos čempionė Londono „Chelsea“ išvykoje 1:0 (0:0) palaužė „Bournemouth“.

Laimėjimą lėmė Edeno Hazardo įvartis 51-ąją minutę po Alvaro Moratos perdavimo.

Savo stadione pergalę 2:1 (0:1) iškovojo Londono „Arsenal“, nugalėjęs „Swansea City“.

Svečius 22 minutę į priekį išvedė Samas Clucas. „Arsenal“ mušė Seadas Kolašinacas (51 min.) ir Aaronas Ramsey (58 min.).

„Liverpool“ namie 3:0 (0:0) sutriuškino „Huddersfield Town“.

50-ąją minutę pasižymėjo Danielis Sturridge’as, 58-ąją – Roberto Firmino, 75-ąją – Georginio Wijnaldumas.

42-ąją minutę Mohamedas Salah nerealizavo 11 metrų baudinio.

„Stoke City“ varžovų tvirtovėje 1:0 (1:0) įrodė savo pranašumą prieš „Watford“.

16-ąją minutę Xherdanas Shaqiri atliko rezultatyvų perdavimą, o įmušė Darrenas Fletcheris.

Likusios dienos rungtynės baigėsi lygiosiomis. 2:2 (0:2) sužaidė Londono „Crystal Palace“ ir Londono „West Ham United“.

Svečiams įvarčius pelnė Chicharito (31 min.) bei Andre Ayew (43 min.), šeimininkams – Luka Milivojevičius (50 min. – 11 m) ir Wilfriedas Zaha (97 min.).

„Manchester City“ (28 taškai) pirmauja lygoje, lenkdama „Manchester United“ (23 tšk.) bei „Tottenham Hotspur“ (20 tšk.).