25
Paryžiaus „Saint-Germain“ – „Nice“ 3:0 (nuotr. SCANPIX)

Penktadienį sužaistos vienos Prancūzijos „Ligue 1“ XI turo rungtynės. Jose įtikinamą pergalę namie iškovojo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas – 3:0 (2:0) sutriuškino „Nice“ futbolininkus.

25

Pirmieji du įvarčiai pelnyti po Angelio Di Marios perdavimų. Dubliu pasižymėjo Edinsonas Cavani, įmušęs 3 ir 31 minutėmis.

Paskutinį tašką padėjo ne PSG, o varžovas. 52-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Dante.

Rungtynes dėl diskvalifikacijos praleido brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras.

PSG (29 taškai) užima pirmąją „Ligue 1“ poziciją, lenkdamas mačai mažiau sužaidusius „Monaco“ (22 tšk.) ir „Nantes“ (20 tšk.).