Auka tapęs Pablo Prigioni atsistatydinimas išsigelbėjimu netapo. Vitorijos „Baskonia“ penktadienį Vokietijoje 78:72 (17:17, 15:18, 19:25, 21:18) krito prieš Bambergo „Brose“. Tai buvo ketvirtasis Ispanijos komandos pralaimėjimas iš tiek pat galimų.

Svečiai rungtynes pradėjo 4:0, bet rezultatas greitai tapo lygus (6:6). 9-ąją minutę „Baskonia“ pirmavo 17:10. Kėlinį spurtu 7:0 baigė ir rezultatą išlygino „Brose“ (17:17).

Atkakli kova vyko iki ketvirtojo kėlinio pradžios. 32-ąją minutę šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą (64:54). Nors „Baskonia“ nepasidavė ir kovojo iki pat rungtynių pabaigos, pergalę šventė „Brose“.

Ji pataikė 11 tritaškių, „Baskonia“ – penkis.

„Brose“: Dorellas Wrightas 13 (5 atkovoti kamuoliai), Leonas Radoševičius 12 (5/8 dvitaškių), Lucca Staigeris 12, Maodo Lo 11 (7 rezultatyvūs perdavimai).

„Baskonia“: Jaysonas Grangeris 17 (6 rez. perd.), Rodrigue’as Beaubois 14, Marcelinho Huertas 12 (5 atkovoti kamuoliai).

„Brose“ (2 pergalės / 2 pralaimėjimai) užima devintąją Eurolygos poziciją. „Baskonia“ (0/4) – 15-ąją.