„Nevėžis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Avtodor“

Kėdainių „Nevėžio“ (1/1) krepšininkai iškovojo sunkią pergalę FIBA Europos taurės turnyre. Ramūno Cvirkos auklėtiniai namuose 84:83 (12:17, 24:20, 24:26, 24:20) nukovė Saratovo „Avtodor“ (1/1).

Susitikimo eigą kėdainiečiai perlaužė ketvirtojo kėlinio viduryje. Turėdami dviejų taškų pranašumą jie spurtavo 7:2 ir atitrūko 75:68. Likus pusketvirtos minutės, Valerijus Lichodėjus palaikė solidų atotrūkį (80:73).

Tada „Avtodor“ kilo į lemiamą šturmą. Tritaškį smeigė Coty Clarke’as, o likus minutei, svarbų metimą pataikė Maksimas Šeleketas – „Nevėžio“ persvara ištirpo iki minimumo (84:83). Per likusią minutę pro šalį skriejo Rihardo Kuksiko ir Malcolmo Granto metimai, tačiau progomis išsigelbėti nepasinaudojo ir svečiai. Kėdainiečiai iškovojo dramatišką pergalę 84:83.

Šiose rungtynėse svarbiu kėdainiečių ginklu tapo tritaškiai metimai. Iš 22 tolimų šūvių tikslą pasiekė 10 (45 proc.). Varžovai tolimus metimus realizavo 26 proc. tikslumu. „Nevėžį“ į priekį vedė komandą neseniai papildęs R. Kuksikas, kuris per 25 minutes surinko 16 taškų (2/2 dvit., 4/7 trit.), atkovojo du kamuolius ir surinko 16 naudingumo balų.

„Nevėžis“: Rihardas Kuksikas ir Valerijus Lichodėjus (6 atk. kam.) po 16, Jamesas Woodardas 14, Gabrielius Maldūnas 11 (8 atk. kam.).

„Avtodor“: Coty Clarke’as 16 (6 atk. kam.), Micahas Downsas 15 (7 atk. kam.), Earvinas Morrisas 13, Brandenas Frazieris 11.