Prancūzijoje netoli pirmojo pralaimėjimo buvo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždynas. Jis įmušė per pridėtą laiką ir svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su Marselio „Olympique“.

Šeimininkus 16-ąją minutę į priekį išvedė Luizas Gustavo. 33-ąją po Adrieno Rabiot perdavimo rezultatą išlygino Neymaras.

„Olympique“ pergalę galėjo išplėšti Florianas Thauvinas. Jis įmušė 78-ąją minutę.

Rungtynių nebaigė Neymaras. Brangiausias pasaulio futbolininkas 87-ąją minutę užsidirbo antrąją geltoną kortelę.

Vis dėlto, PSG stebuklingai išsigelbėjo. 93-ąją minutę tašką „Saint-Germain“ atnešė Edinsonas Cavani.

Kituose sekmadienio mačuose „Nice“ 1:2 pralaimėjo „Strasbourg“, o „Troyes“ nepasipriešino Liono „Olympique“ – 0:5.

PSG (26 taškai) pirmauja Prancūzijos lygoje. Paryžiaus futbolininkai lenkia „Monaco“ (22 tšk.) ir „Nantes“ (20 tšk.).