Sekmadienį A lygoje užfiksuota sensacija. Ketverių pastarųjų metų šalies futbolo čempionas Vilniaus „Žalgiris“ svečiuose 0:3 (0:1) sutriuškintas Marijampolės „Sūduvos“. Ji pakilo į pirmąją čempionato poziciją. Iki pirmenybių pabaigos liko penki turai.

Susitikimas startavo pavojinga žalgiriečių proga. Į vartus iš toli smūgiavo Liviu Antalis. Kamuolį atmušė marijampoliečių vartininkas Ivanas Kardumas.

„Sūduva“ į tai atsakė greitu įvarčiu. 7-ąją minutę į tolimąjį vartų kampą įmušė Karolis Laukžemis.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką žalgiriečiai bandė išlyginti rezultatą. Šeimininkams liko kontratakos ir standartinės padėties. Jos buvo pakankamai pavojingos.

Po pertraukos įsiminė dar pora standartinių „Sūduvos“ situacijų.

86-ąją minutę marijampoliečiai surengė kontrataką, pasibaigusią Josipo Tadičiaus įvarčiu.

90-ąją minutę paskutinį tašką po dar vieno kontrišpuolio padėjo tas pats J. Tadičius.

Visas XXVIII turo rungtynės vyko vienu metu. Šalies vicečempionai „Trakai“ namie 5:1 nepasigailėjo „Kauno Žalgirio“, Utenos „Utenis“ svečiuose 3:0 sutriuškino Kauno „Stumbrą“, o „Jonava“ savo aikštėje 2:1 parklupdė Klaipėdos „Atlantą“.

Iki A lygos sezono pabaigos liko penki turai. Paskutiniajame rate žais šešios stipriausios čempionato komandos: „Sūduva“ (59 taškai), „Žalgiris“ (58 tšk.), „Trakai“ (54 tšk.), „Atlantas“ (33 tšk.), „Utenis“ (32 tšk.), „Jonava“ (31 tšk.).

„Stumbras“ (22 tšk.) žais dvejas pereinamąsias rungtynes su antrąja Pirmos lygos ekipa – Gargždų „Banga“.

„Kauno Žalgiris“ (15 tšk.) iškrito iš A lygos. Jo vietą užims Pirmos lygos nugalėtoja „Palanga“.