Sekmadienį Italijos krepšinio lygoje pečius surėmė dvi „lietuviškos“ komandos. Pergalę šventė Milano „AX Armani“, svečiuose 68:62 (16:11, 17:20, 15:15, 20:16) nugalėjusi Orlandinos „Basket“.

Nors pirmąjį kėlinį svečiai laimėjo 16:11, antrąjį šeimininkai pradėjo spurtu 5:0 ir išlygino rezultatą (16:16).

Atkakli bei permaininga kova vyko iki antrojo ketvirčio pabaigos. Tada „AX Armani“ atitrūko, o pirmosiomis trečiojo kėlinio minutėmis pirmavo 40:31.

„Basket“ nesudėjo ginklų ir ketvirtajame kėlinyje laimėjo atkarpą 10:0 (56:51). „AX Armani“ atsakė spurtu 8:0 (64:60) ir nugalėjo.

Pralaimėjusiems Arnoldas Kulboka pelnė 11 taškų. 19-metis žaidė daugiausia komandoje – 32 minutes.

Artūras Gudaitis „AX Armani“ per 16 minučių surinko 10 taškų ir atkovojo penkis kamuolius. Kitas Milano komandos lietuvis Mantas Kalnietis rungtynėms registruotas nebuvo.