Kšištofas Lavrinovičius sužaidė geriausias šio sezono rungtynes, o Panevėžio „Lietkabelio“ klubas iškovojo septintąją pergalę „Betsafe–LKL“.

Aukštaūgis pelnė 24 taškus, o jo vedami panevėžiečiai 83:69 nugalėjo antroje mačo dalyje atsigavusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus.

Be jo „Lietkabelio“ gretose taip pat išsiskyrė 12 taškų pelnęs Gintaras Leonavičius. Darjušas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas (8 rez. perd.) surinko po 10 taškų.

„Nevėžio“ ekipoje geriausiai žaidė amerikiečiai – Jamesas Woodardas bei Malcolmas Grantas, atitinkamai pelnę 14 ir 13 taškų. Justas Tamulis ir Valerijus Likhodėjus pridėjo po 10 taškų.

K. Lavrinovičius per septynias pirmojo kėlinio minutes pelnė 13 taškų, o jo vedamas „Lietkabelis“ po ketvirčio pirmavo septynių taškų persvara (26:19). Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai laimėjo 11 taškų ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė rekordinį pranašumą – 49:31.

Po ilgosios pertraukos susiėmęs „Nevėžis“ sumažino atsilikimą iki vienženklio (51:60). Ketvirtajame kėlinyje svečiai priartėjo iki penkių taškų (58:63), tačiau mačo pabaigoje susikaupęs „Lietkabelis“ vėl atitolo ir šventė septintąją pergalę sezone – 83:69.

„Nevėžiui“ tai buvo ketvirtas pralaimėjimas per tiek pat rungtynių.