24
„Liverpool“ – „Manchester United“ 0:0 (nuotr. SCANPIX)

Anglijos „Premier“ lygos aštuntasis turas prasidėjo gražiomis, bet nerezultatyviomis lygiosiomis. Kone visas rungtynes dominavę šeimininkai „Liverpool“ namie neįveikė čempionato lyderių „Manchester United“ futbolininkų – 0:0.

24

Pirmajame kėlinyje įspūdingu epizodu pasižymėjo svečių vartininkas Davidas de Gea. Jis pademonstravo fantastišką reakciją, atrėmęs „Liverpool“ gynėjo Joelio Matipo smūgį.

Vėliau įsiminė kito vartų sargo epizodas. Simonas Mignolet išgelbėjo šeimininkus po tautiečio iš Belgijos Romelu Lukaku mėginimo.

Po pertraukos praktiškai viso kėlinio metu kamuolį valdė ir pavojingas atakas bandė rengti „Liverpool“. Tačiau šeimininkams pergalės iškovoti nepavyko.

„Manchester United“ (20 taškų) pirmauja „Premier“ lygoje. „Liverpool“ (13 tšk.) – šeštas.