Paaiškėjo paskutiniosios pasaulio futbolo čempionato atrankos grupių nugalėtojos. A triumfavo Prancūzijos, B – Portugalijos rinktinės. Abi pateko į 2018-ųjų planetos pirmenybes.

Prancūzai paskutinėse rungtynėse antradienį 2:1 (2:1) namie įveikė baltarusius.

27-ąją minutę įmušė Antoine’as Griezmannas, 33-ąją – Olivier Giroud. 44-ąją minutę skirtumą sušvelnino Antonas Saroka.

Portugalai savo aikštėje 2:0 (1:0) nugalėjo šveicarus.

41-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Johanas Djourou. 57-ąją tikslus buvo portugalas Andre Silva.

Prancūzijos rinktinė laimėjo A, Portugalijos – B, Vokietijos – C, Serbijos – D, Lenkijos – E, Anglijos – F, Ispanijos – G, Belgijos – H, Islandijos – I. Visos šios komandos pateko į pasaulio čempionatą. Jame žais ir šeimininkė Rusijos ekipa.

Antrąsias grupių vietas užėmė Švedijos, Šveicarijos, Šiaurės Airijos, Airijos, Danijos, Slovakijos, Italijos, Graikijos bei Kroatijos rinktinės. Labiausiai nepasisekė lietuvių grupėje žaidusiems slovakams, kurie surinko mažiausiai taškų (18) ir liko už atkrintamųjų varžybų borto. Jose kitos komandos žais.