Panevėžio „Lietkabelio“ komanda lieko vienintele Lietuvos krepšinio lygos (LKL) komanda, žengiančia be nesėkmių. Latvio Arturo Štalbergo treniruojami Panevėžio krepšininkai laimėjo šeštąsias rungtynes iš eilės.

Panevėžio komanda sekmadienį namie 87:69 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“, gerai sužaidus dviems Europos pirmenybių krepšininkams.

Lietuvos rinktinės gynėjas Adas Juškevičius pelnė 14 taškų, Latvijos rinktinės puolėjas Žanis Peineris pridėjo 13 taškų.

Antrojo kėlinio viduryje „Lietkabelio“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą (31:21). Sužaidus pusę trečiojo ketvirčio skirtumas peržengė ir 16 taškų (57:41). O likus 5 minutėms iki mačo pabaigos panevėžiečiai jau turėjo 20 taškų persvarą (75:55).

Tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės Virginijaus Šeškaus treniruojamai „Vytauto“ ekipai. Dešimtoje vietoje tūnantis „Vytautas“ yra viena iš trijų komandų, dar nepatyrusių pergalės skonio šį sezoną.

„Lietkabelis“: A.Juškevičius 14, Ž.Peineris 13, D.Lavrinovičis ir G.Taltonas po 9, Ž.Skučas 7.

„Vytautas“: J.Sinica 19, E.Dimša 12, M.Linkevičius 10 (11 atk. kam.).