„Lietkabelis“ lieka čempionato viršūnėje

Panevėžio „Lietkabelis“ į „Betsafe-LKL“ lyderių mūšį žengs taip ir nepatyręs pralaimėjimo kartėlio.

„Lietkabelis“ iškovojo ketvirtąją šio sezono pergalę, 85:73 (25:23, 15:9, 20:17, 25:24) pranokęs galingai sezoną pradėjusius „Šiaulius“.

„Betsafe-LKL“ lieka dvi nepralaimėjusios komandos – „Lietkabelis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Jos akis į akį stos trečiadienį Panevėžyje.

„Lietkabelis“ buvo laikomas rungtynių su „Šiauliais“ favoritu ir neleido svečiams pirmauti nė karto.

Vis dėlto, „Šiauliai“ nebuvo lengvas riešutėlis. Antrojo kėlinio pradžioje komandas skyrė du taškai, tačiau tuomet Darjušas Lavrinovičius pataikė dvitaškį, Adas Juškevičus – tritaškį, o sėkmingą atkarpą dviem taikliomis baudomis baigė Kšištofas Lavrinovičius.

„Lietkabelis“ atitrūko 35:27 ir daugiau nebesigręžiojo.

„Šiauliams“ koją kišo tritaškiai metimai – per antrąjį kėlinį pramesti visi penki, o rungtynes svečiai baigė pataikę penkis metimus iš 23, „Lietkabelis“ įmetė 13 tritaškių iš 31.

Prasidėjus ketvirtam kėliniui, „Šiauliai“ po Donato Sabeckio dvitaškio priartėjo iki 7 taškų (53:60), bet atkarpą 14:2 laimėjęs „Lietkabelis“ atitrūko nebepavejamai.

K. Lavrinovičius buvo geriausias – pelnė 13 taškų. A. Juškevičius, Žanis Peineris ir Gary Taltonas pridėjo po 11 taškų, Gintaras Leonavičius surinko 9.

„Šiauliams“ 15 taškų pelnė Vytautas Šarakauskas, 11 – Rytis Pipiras, po 10 – Arminas Urbutis ir Šarūnas Beniušis.

„Šiauliai“ lieka penkti turnyro lentelėje – per keturis turus laimėjo du sykius.