Šeštadienį smaginosi žvaigždžių perpildyta Paryžiaus „Saint-Germain“. Prancūzijos futbolo čempionato lyderė namie 6:2 (5:1) sutriuškino „Bordeaux“. Prie pergalės prisidėjo ryškiausios komandos asmenybės.

Neymaras įmušė du įvarčius − 5, 40 minutėmis. Pastarasis tikslus smūgis atliktas nuo 11 metrų žymos. Neseniai Neymaras ir Edinsonas Cavani buvo susiginčiję, kuris muš baudinį. Šįkart smūgis patikėtas brazilui.

Neymaras šeštadienį Paryžiuje E. Cavaniui atliko rezultatyvų perdavimą. Urugvajietis įmušė 12-ąją minutę.

Varžovų triuškinimą pratęsė Julianas Draxleris ir Kylianas Mbappe. 45-ąją minutę vokietis pasižymėjo po prancūzo perdavimo, 58-ąją įvyko atvirkštinis scenarijus.

„Bordeaux“ gretose tiksliai smūgiavo Younousse Sankhare (31 minutė) ir 11 metrų baudinį realizavęs Malcomas (90 min.).

PSG (22 taškai) pirmauja Prancūzijos čempionate.