Kas galėjo pagalvoti, kad vieną dieną aukcione atsidurs štai šis Michaelio Schumacherio bolidas? Ir jis ne šiaip bet koks, o tas „Ferrari“, su kuriuo bene garsiausias pasaulio lenktyninkas laimėjo 2001-ųjų F-1 čempionatą ir ne kartą nugalėjo Monako „Grand Prix“ varžybose.

Būtent šis bolidas ir yra „Sotheby's“ rudens aukciono pažiba. Dabar jis eksponuojams Honkonge, tačiau netrukus bus skraidinamas į Niujorką, kur po savaitgalio ir vyks varžytuvės. Tikimasi, kad pirkėjas už istorinę, lenktyninę mašiną paklos ne mažiau nei keturis milijonus dolerių.

„Manome, kad pirkėjų spektras labai platus. Viena grupė – tai lenktynių automobilių, ypač „Ferrari“ entuziastai. Kita grupė žmonių šį bolidą vertina kaip simbolinę relikviją. Šiuo atveju labai svarbus aspektas yra tas, kad bolidas priklausė Michaeliui Schumacheriui – septyniskart F-1 pasaulio čempionui“, - lūkesčius vardija „Sotheby's“ aukciono atstovas Alainas Squindo'as.

Tuo metu „Christie's“ aukcionas taip pat neatsilieka ir siūlo įsigyti įspūdingą, beveik 33 gramus sveriantį deimantą. Itin prabangių aukciono grožybių ekspertai sako niekada anksčiau nematę tokio ypatingo deimanto, visiškai be jokių įtrūkimų.

80 gramų svėręs grynuolis, iš kurio šis deimantas buvo pagamintas, pernai rastas vienoje Angolos kasykloje. Iš jo pagamintas papuošalas Ženevos aukcione lapkritį turėtų būti nupirktas už maždaug 30 milijonų dolerių – 7,5 karto brangiau nei Michaelio Schumacherio „Ferrari“ bolidas.