Lemiamu rungtynių metu sėkmingai žaidusi Alytaus „Dzūkijos“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.

Visą mačą lygiai žaidę alytiškiai paskutinę 6 minučių atkarpą laimėjo 22:9 ir 84:80 nugalėjo vis dar be pergalių liekantį Prienų-Birštono „Vytauto“ klubą.

Likus žaisti 14 sekundžių, svečių aukštaūgis Andrėjus Šelakovas pataikė vieną baudos metimą (82:80) ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai dar galėjo išsigelbėti, tačiau greitas Brado Tinsley tritaškis skriejo pro šalį, o „Dzūkijos“ pergalę baudos metimais įtvirtino Gediminas Navickas.

Naudingiausiai „Dzūkijos“ gretose rungtyniavo Katinas Reinhardtas, pelnęs 24 taškus, atkovojęs 7 kamuolius bei surinkęs 28 naudingumo balus.

Lemiamu metu sužibėjęs Alejandro Hernandezas surinko 16 taškų, o G. Navicko sąskaitoje buvo 12 taškų.

„Vytauto“ ekipos negelbėjo 16 taškų pelnęs Justas Sinica. Po 12 taškų pridėjo Egidijus Dimša ir Tadas Klimavičius, Martynas Linkevičius surinko 11 taškų.

Mačą abi komandos pradėjo apylygiai – po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygybė (19:19). Inirtinga kova tęsėsi ir antrajame kėlinyje, kurį tritaškiu baigęs J. Sinica suteikė trijų taškų persvarą prieniškiams – 39:36.

Po ilgosios pertraukos, lygių varžovų mūšyje, „Vytautas“ bandė pabėgti (60:53), tačiau labiau atitrūkti sutrukdė K. Apsičio nesportinė pražanga (60:55). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai buvo įgavę devynių taškų persvarą (71:62), bet jos neišlaikė ir turėjo pripažinti „Dzūkijos“ pranašumą – 80:84.