2017 metų pasaulio irklavimo čempionate antradienį lietuviams abu startai susiklostė ne itin sėkmingai – kelialapių į pusfinalį iškovoti nepavyko.

Žmonių su negalia vienviečių atrankos pirmajame plaukime Augustas Navickas užėmė trečiąją vietą ir liko laipteliu žemiau nei kelialapį į pusfinalį suteikianti antroji vieta. Lietuvis 2 km nuirklavo per 10 min. 59,68 sek.

Trečiadienį klaipėdiečiui teks dėl vietos pusfinalyje dar kartą kovoti paguodos plaukime. Šį kartą jo varžovais bus Izraelio, Austrijos, Prancūzijos ir Meksikos irkluotojai, o kelialapius į pusfinalį pelnys trys geriausieji.

Paguodos plaukime šiandien dalyvavo mūsų keturvietė be vairininko, kurią irkluoja Povilas Stankūnas, Saulius Ilonis, Giedrius Bieliauskas ir Dominykas Jančionis. Užimti vienos iš trijų pirmųjų vietų, suteikiančių kelialapį į pusfinalį, lietuviams nepavyko. Mūsiškiai distanciją įveikė per 6 min. 21,27 sek. ir liko penkti.

Dalyvavimą pasaulio čempionate iš jaunų irkluotojų sudaryta mūsų komanda baigs šeštadienį startu C finale.