Antrajame kėlinyje 13 taškų pranašumą iššvaistę „Šiaulių“ krepšininkai iš rankų pergalės nepaleido.

Lemiamas 10 minučių sėkmingiau sužaidę šiauliečiai 82:73 įveikė po ilgosios pertraukos intrigą sugrąžinusią Utenos „Juventus“ ekipą.

Uteniškiams tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės – prieš tai nusileista Panevėžio „Lietkabeliui“ ir Vilniaus „Lietuvos rytui“.

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapęs Donatas Sabeckis per 34 minutes pelnė 15 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 kamuolius, blokavo 2 metimus, perėmė 2 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Namuose žaidusių „Šiaulių“ gretose išsiskyrė ir Nicholas Zeisloftas, įmetęs 17 taškų, Arminas Urbutis pridėjo 14 taškų ir 9 atkovotus kamuolius, Laurynas Birutis pelnė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

„Juventus“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Laronas Dendy, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Dovis Bičkauskis pridėjo 14 taškų, Laurynas Samėnas – 12.

Antrąjį kėlinį spurtu 17:4 pabaigę „Šiaulių“ krepšininkai po pirmosios rungtynių dalies turėjo 13 taškų pranašumą (45:32).

Visgi po ilgosios pertraukos viskas pasikeitė į kitą pusę – ketvirtį rezultatu 22:12 laimėję „Juventus“ krepšininkai prieš paskutines dešimt minučių turėjo vos 3 taškų deficitą (54:57).

Likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes komandas skyrė vos 5 taškai (74:69). Visgi, 8 iš eilės taškais atsakę „Šiauliai“ nutolo iki turėtos rekordinės 13 taškų persvaros (82:69) ir galiausiai šventė pergalę rezultatu 82:73.