68
Vilniaus „Lietuvos rytas“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ 102:90 (nuotr. Fotodiena.lt/Josvydo Elinsko)

Trečiąjį kėlinį septyniais taškais iš eilės pradėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ nutolo iki rekordinės persvaros, kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos ir įsirašė pirmąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionato sezone.

68

25 taškų pelniusio Roberto Carterio vedami Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 102:90 (27:17, 24:24, 28:27, 23:22) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė amerikietis R. Carteris, kuris per 25 minutes pelnė 25 taškus ir atkovojo 6 kamuolius. Martynas Echodas surinko 17 taškų ir atkovojo 5 kamuolius, Rokas Giedraitis pridėjo 15 taškų.

Pasvaliečių gretose išsiskyrė Nikita Balašovas įmetęs 16 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius. Ryano Harrow sąskaitoje buvo 14 taškų ir 7 rezultatyvūs perdavimai, Steponas Babrauskas pelnė 13 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Nors rungtynės prasidėjo kova taškas į tašką (11:11), tačiau po pirmųjų dešimties minučių dviženklį pranašumą turėjo „Lietuvos rytas“ (27:17). Antrojo kėlinio pradžioje „Pieno žvaigždės“ priartėjo iki trijų taškų (29:32). Visgi, sostinės krepšininkai dar kartą spurtavo ir prieš ilgąją pertrauką atstatė dešimties taškų persvarą (51:41).

Trečiojo kėlinio starte vilniečiai padidino pranašumą iki rekordinės 17 taškų ribos (58:41), bet nepasidavę pasvaliečiai iki lemiamo ketvirčio pradžios sumažino skirtumą (68:79). Likus penkioms minutės iki mačo pabaigos „Lietuvos rytas“ pirmavo 16 taškų (92:76). „Pieno žvaigždės“ likus mažiau nei minutei iki mačo pabaigos sumažino deficitą iki dešimties taškų (88:98). Tačiau, pasvaliečiams stebuklo sukurti nepavyko ir pergalę šventė „Lietuvos rytas“ (102:90).