29
Londono „Chelsea“ – Londono  „Arsenal“ 0:0 (nuotr. SCANPIX)

Centrinėse Anglijos „Premier“ lygos penktojo turo rungtynėse žiūrovai įvarčių neišvydo. Sekmadienį Londono „Chelsea“ ir to paties miesto „Arsenal“ mačas baigėsi 0:0.

29

Pirmajame kėlinyje geresnes galimybes pasižymėti turėjo svečiai. Realiausia – Aarono Ramsey smūgis į virpstą ir po to sekęs Alexandre’o Lacazette’o šūvis virš vartų.

Po pertraukos kamuolį į vartus nukreipė Shkodranas Mustafi. Įvartis nebuvo įskaitytas – teisėjas užfiksavo nuošalę.

„Chelsea“ rungtynes baigė dešimtiese. 87-ąją minutę už grubią pražangą prieš Seadą Kolasinacą iš aikštės pašalintas Davidas Luizas.

Šeimininkai kėlė penkis kampinius, svečiai – vieną.

„Chelsea“ (10 taškai) užima trečiąją „Premier“ lygos poziciją, „Arsenal“ (7 tšk.) – 12-ąją.