Nedaug trūko, kad futbolo grandė „Barcelona“ būtų patyrusi pirmąjį pralaimėjimą Ispanijos lygoje. Taip neįvyko. Barselonos futbolininkai išnešė sveiką kailį Madride, rungtynėse su „Getafe“ – 2:1 (0:1).

Šeimininkai pirmavo po Gaku Shibasaki įvarčio. Japonas įmušė 39-ąją minutę.

„Barca“ strigo iki pat 62-osios minutės. Tada kamuolį į vartus nukreipė Denisas Suarezas.

84-ąją minutę pergalingą Barselonos komandos įvartį po Lionelio Messi perdavimo įmušė Paulinho. Brazilas karjeros pradžioje žaidė „Vilniuje“.

Šeštadienį Valensijos derbis baigėsi lygiosiomis 1:1. Taip išsiskyrė „Levante“ ir „Valencia“.