UEFA Čempionų lyga startavo Paryžiaus „Saint-Germain“ žvaigždžių spindesiu, šešiais Londono „Chelsea“ įvarčiais ir nuvylusia „Barcelona“ – Turino „Juventus“ futbolo dvikova.

Pirmojo sezono įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jo autorius – Seydou Doumbia. Futbolininkas Pirėjuje 2-ąją minutę išvedė Lisabonos „Sporting“ į priekį.

Greitą įvartį įmušė ir Londono „Chelsea“. Anglijos čempionų gretose 5-ąją minutę pasižymėjo Pedro.

11-ąją minutę labai palengvėjo Miuncheno „Bayern“ užduotis. Raudona kortelė parodyta Briuselio „Anderlecht“ futbolininkui Svenui Kumsui. Skirtą 11 metrų baudinį 12-ąją minutę realizavo Robertas Lewandowski.

19-ąją minutę pirmąjį Čempionų lygos įvartį su PSG apranga pelnė brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras, Glazge išvesdamas prancūzus į priekį.

34-ąją minutę pasižymėjo ir Neymaro komandos draugas, neseniai PSG papildęs Kylianas Mbappe.

Centrinėse antradienio rungtynėse pirmąjį įvartį pelnė Lionelis Messi, kamuolį į Turino „Juventus“ vartus nukreipęs 45-ąją minutę.

56-ąją minutę „Barcelona“ padidino atotrūkį – 2:0. Įmušė kroatas Ivanas Rakitičius.

Trečiąjį Barselonos įvartį pelnė Lionelis Messi. Tai įvyko 69-ąją minutę.

Antradienio rezultatai

A grupė

„Manchester United“ – „Basel“ 3:0 (1:0)

35 minutė Marouane’as Fellaini (1:0)

53 min. Romelu Lukaku (2:0)

84 min. Marcusas Rashfordas (3:0)

Lisabonos „Benfica“ – Maskvos CSKA 1:2 (0:0)

50 min. Haris Seferovičius (1:0)

63 min. Vitinho (11 m baudinys, 1:1)

71 min. Timuras Žamaletdinovas (1:2)

B grupė

Miuncheno „Bayern“ – Briuselio „Anderlecht“ 3:0 (1:0)

11 minutė Svenas Kumsas raudona kortelė

12 min. Robertas Lewandowski (11 m baudinys, 1:0)

65 min. Thiago Alcantara (2:0)

90 min. Joshua Kimmichas (3:0)

Glazgo „Celtic“ – Paryžiaus „Saint-Germain“ 0:5 (0:3)

19 min. Neymaras (0:1)

34 min. Kylian Mbappe (0:2)

40 min. Edinsonas Cavani (11 m baudinys, 0:3)

83 min. Mikaelas Lustigas (į savo vartus , 0:4)

85 min. Edinsonas Cavani (0:5)

C grupė

„Roma“ – Madrido „Atletico“ 0:0

Londono „Chelsea“ – Agdamo „Qarabag“ 6:0 (2:0)

5 min. Pedro (1:0)

30 min. Davide Zappacosta (2:0)

55 min. Cesaras Azpilicueta (3:0)

71 min. Tiemoue Bakayoko (4:0)

76 min. Michy Batshuayi (5:0)

82 min. Michy Batshuayi (6:0)

D grupė

„Barcelona“ – Turino „Juventus“ 3:0 (1:0)

45 min. Lionelis Messi (1:0)

56 min. Ivanas Rakitičius (2:0)

69 min. Lionelis Messi (3:0)

Pirėjo „Olympiakos“ – Lisabonos „Sporting“ 2:3 (0:3)

2 min. Seydou Doumbia (0:1)

13 min. Gelsonas Martinsas (0:2)

43 min. Bruno Fernandesas (0:3)

89 min. Felipe Pardo (1:3)

93 min. Felipe Pardo (2:3)