24
„Stoke City“ – „Manchester United“ 2:2 (nuotr. SCANPIX)

Visi devyni galimi taškai, 10 įmuštų įvarčių ir 0 praleistų. Taip Anglijos „Premier“ lygos sezoną pradėjo „Manchester United“ futbolininkai. Tačiau geras startas baigėsi – Jose Mourinho auklėtiniai šeštadienį svečiuose 2:2 (1:1) sužaidė su „Stoke City“.

24

Pirmieji rungtynių įvarčiai krito prieš pat pertrauką. 43-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Ericas Maximas Choupo-Motingas, bet 45+1 rezultatą išlygino Marcusas Rashfordas.

57-ąją minutę „Manchester United“ pirmavo po Romelu Lukaku įvarčio, bet į jį tiksliu smūgiu 63-ąją minutę atsakė E. M. Choupo-Motingas.

„United“ (10 taškų), kartu su kita Mančesterio komanda – „City“ – pirmauja „Premier“ lygoje.