Visos Europos čempionato A grupės komandos sužaidė po ketverias rungtynes. Pirmauja slovėnai, bet juos dar gali pavyti prancūzai ir suomiai.

Slovėnai antradienį 102:75 (23:25, 37:18, 21:16, 21:16) nepasigailėjo islandų.

Pastarieji rungtynių pradžioje pirmavo 9:6, 25:20, o kėlinį laimėjo 25:23.

Antrajame ketvirtyje vaizdas pasikeitė. Po jo užtikrintą persvarą turėjo slovėnai – 60:43.

Slovėnijos rinktinė po pertraukos tęsė savo šou ir didino atotrūkį.

Slovėnai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 43:33. Jie atliko daugiau rezultatyvių perdavimų – 27:18.

Slovėnija: Goranas Dragičius 21 (6/10 metimų, 7/8 baudų), Jaka Blažičius 15 (7/9 met.), Klemenas Prepeličius 14, Luka Dončičius 13 (5/12 met., 7 atkovoti kamuoliai), Edo Muričius 11 (5/6 met., 6 atkovoti kamuoliai).

Islandija: Martinas Hermannssonas 18 (7/11 met., 5 atk., 5 perimti kam.), Haukuras Palssonas 14 (5/7 dvitaškių), Hlynuras Baeringssonas 14 (5/8 met.).

Sunkią pergalę iškovojo prancūzai. Jie 78:75 (13:20, 13:14, 25:18, 27:23) palaužė lenkus.

Pastarieji startavo 9:0 (4 minutė), o paskutinę pirmojo ketvirčio minutę pirmavo 20:9.

Islandijos rinktinė 25-ąją minutę dar buvo priekyje 46:34, bet prancūzai spurtavo ir po trečiojo kėlinio atsiliko 51:52.

Prancūzijos komanda rungtynes perlaužė paskutiniojo ketvirčio viduryje.

Prancūzija: Thomasas Heurtelis 23 (8/8 dvit., 6 rezultatyvūs perdavimai), Borisas Diaw 13 (5/6 met.).

Lenkija: Adamas Waczynski 15 (5/14 met.), Aaronas Celas 14 (5/9 met., 5 pražangos), Mateuszas Ponitka 12 (5 atk. kam.), Lukaszas Koszarekas 10.

Suomijos rinktinė 89:77 (23:14, 22:19, 22:19, 22:25) nugalėjo graikus.

Namie žaidžiantys suomiai nebuvo svetingi – rungtynes pradėjo 8:0, 14:3. Graikai nė karto nepirmavo, o 24-ąją minutę komandas skyrė 20 taškų (56:36). Graikijos rinktinė paskutiniajame kėlinyje buvo priartėjusi (65:69), bet suomiai pergalės iš rankų nepaleido.

Šeimininkai kovą dėl kamuolių laimėjo 34:25.

Suomija: Petteri Koponenas 25 (8/14 met., 5/5 baud., 6 rez. perd.), Lauri Markkanenas 17 (5/9 met., 6/8 baud., 6 atk. kam.), Teemu Rannikko 14 (8/8 baud., 5 rez. perd.).

Graikija: Thanasis Antetokounmpo 17 (6/6 met.), Kostas Sloukas 12 (5/7 met.).

Į pirmąją A grupės vietą pretenduoja slovėnai (4 pergalės / 0 pralaimėjimų), prancūzai (3/1). Suomių (3/1) taškų skirtumas prasčiausias. Ketvirtąją poziciją gali užimti lenkai (1/3) bei graikai (1/3). Islandai pergalių neturi (0/4).