27
Izraelis – Vokietija 82:80 (nuotr. SCANPIX)

Beviltiškais pralaimėjimais Europos čempionatą pradėjusi šeimininkų Izraelio rinktinė netikėtai nubaudė iki tol neklupusius vokiečius. Izraelio krepšininkai spurtavo ketvirtajame kėlinyje ir šventė pergalę 82:80 (23:18, 20:25, 14:26, 25:11).

27

Šeimininkai rungtynes pradėjo 6:0, o 13-ąją minutę pirmavo 33:23.

Vokiečiai varžovus „gaudė“ iki antrojo kėlinio pabaigos, o iniciatyvą tvirtai perėmė trečiojo pradžioje.

32-ąją minutę svečiai pirmavo 75:59. Tada Izraelio krepšininkai kilo į lemiamą šturmą. Vokiečiai per likusį laiką tepelnė septynis taškus. Šeimininkai atsakė 21.

Paskutinę minutę tritaškį pataikė Guy Pnini (81:80), baudos metimą pridėjo Galis Mekelis (82:80). Vokiečiai turėjo šansą išplėšti pergalę, bet iš toli prametė Danielis Theisas.

Izraelis: Richardas Howellas 23 (10/15 dvitaškių, 9 atkovoti, 7 perimti kamuoliai), Omri Casspi 20 (6/10 dvit., 8/10 baudų, 11 atk. kam.), Guy Pnini 15 (5/6 metimų), Galis Mekelis 12 (6/8 met.).

Vokietija: Dennisas Schroderis 20 (6/9 dvit., 8/9 baud., 7 rezultatyvūs perdavimai), Danielis Theisas 18 (5/9 metimų, 15 atk. kam.), Johannesas Voigtmannas 13 (6/7 dvit.), Danilo Barthelis 10.

Izraelio krepšininkai sujaukė padėtį B grupėje. Dabar italai, lietuviai ir vokiečiai turi po dvi pergales iš trijų, gruzinai, ukrainiečiai, žydai – po vieną.