24
Londono „Chelsea“ – Liverpulio „Everton“ 2:0 (nuotr. SCANPIX)

Londono „Chelsea“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Anglijos čempionai, sezoną pradėję netikėtu pralaimėjimu, sekmadienį trečiajame ture namie 2:0 (2:0) nugalėjo Liverpulio „Everton“ futbolininkus. Prie abiejų įvarčių labiausiai prisidėjo ispanai.

24

Ispaniškas „Chelsea“ duetas varžovų vartus atrakino 27-ąją minutę. Po Alvaro Moratos perdavimo įmušė Cescas Fabregasas.

40-ąją minutę A. Morata įmušė pats. Jam asistavo gynėjas iš Ispanijos Cesaras Azpilicueta.

Kitose sekmadienio rungtynėse „West Bromwich Albion“ namuose 1:1 (0:0) baigė rungtynes su „Stoke City“.

61-ąją minutę šeimininkus į priekį po Allano Nyomo perdavimo išvedė Jay Rodriguezas. 77-ąją minutę rezultatą išlygino Peteris Crouchas.