Justinas Kinderis iškovojo pasaulio čempionato bronzos medalį! 30-metis lietuvis planetos pirmenybėse Egipto sostinėje Kaire surinko 1382 taškus.

Panevėžietis prieš paskutinę kombinuotą bėgimo ir šaudymo rungtį buvo penktas, bet sugebėjo palypėti iki prizinės vietos.

J. Kinderis 11 taškų atsiliko nuo 31-erių vengro Roberto Kaszos (1393). Pasaulio čempionu tapo 28-erių korėjietis Jinhwa Jungas (1400).

Iš viso klasifikuoti 36 atletai.

Lietuvis vakar vykusioje fechtavimo rungtyje buvo aštuntas (220 taškų). Šiandien J. Kinderis plaukimo varžybose liko 24-as (293 tšk.), jojimo – 11-as (290 tšk.).

Lietuvos sportininkas 2013-aisiais tapo pasaulio čempionu, o 2010-aisiais – bronzos medalio laimėtoju.

Sekmadienį varžysis dar viena Lietuvos viltis – 33-ejų Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Vilnietė po vienos neparankiausių jai rungčių – fechtavimo – užima penktąją vietą (226 tšk.).