24
Londono „Tottenham Hotspur“ – Londono „Chelsea“ 1:2 (nuotr. SCANPIX)

Krašto gynėjas Marcosas Alonso įmušė dublį ir padėjo Anglijos čempionams iškovoti pirmąją sezono pergalę. Londono „Chelsea“ svečiuose 2:1 (1:0) parklupdė vicečempionus – to paties miesto „Tottenham Hotspur“ futbolininkus.

24

„Chelsea“ privalėjo reabilituotis. Čempionai sezoną pradėjo sensacingu pralaimėjimu – pirmajame ture namie neturėjo jokių šansų su „Burnley“ ir nusileido 2:3.

Šįkart aikštės šeimininkai rungtynes pradėjo rimtai nusiteikę. Juos 5-ąją minutę į priekį galėjo išvesti starto sudėtyje debiutavęs Alvaro Morata. Ispanas liko laisvas baudos aikštelėje, bet galva į vartus nepataikė.

24-ąją minutę rezultatas tapo 1:0. Tobulu baudos smūgiu įvartį pelnė M. Alonso.

„Tottenham Hotspur“ kėlinio pabaigoje galėjo išlyginti rezultatą, bet po atakos kairiuoju kraštu ir Dele Ali perdavimo į tolimąjį virpstą šovė Harry Kane’as.

Antrajame kėlinyje į tolimąjį virpstą pataikė ir „Chelsea“ saugas Willianas.

Atrodė, kad čempionai švęs minimalią pergalę, bet po Christiano Erikseno baudos smūgio kamuolį į savuosius vartus nukreipė puolėjas Michy Batshuayi (1:1).

Komandos draugą iš po volo ištraukė gynėjas M. Alonso, po Pedro perdavimo iš gana aštraus kampo įmušęs antrąjį įvartį. Ne itin užtikrintai sužaidė „Tottenham Hotspur“ vartininkas ir kapitonas Hugo Llorisas. Kamuolys jam praskriejo pro pažastį (2:1).