24
Miuncheno „Bayern“ – Lėverkuzeno „Bayer“ 3:1 (nuotr. SCANPIX)

Sezono starto sindromas daugkartinio Vokietijos čempiono neveikia. Miuncheno „Bayern“ per pirmąsias 18 pirmenybių minučių pelnė du įvarčius ir I ture penktadienį 3:1 (2:0) namie nukovė Lėverkuzeno „Bayer“.

24

Pirmąkart kamuolys į svečių vartus įkrito 9-ąją minutę. Po Sebastiano Rudy perdavimo įmušė Niklasas Süle.

18-ąją minutę rezultatas tapo 2:0. „Bayer“ vartininkas Berndas Leno kamuolį atmušė. Tada Arturo Vidalis spirtelėjo kamuolį arčiau vartų, kur įvartį galva pelnė Corentinas Tolisso.

Pirmojo kėlinio pabaigoje prasidėjo liūtis. Ji tęsėsi visos pertraukos metu. Teisėjas dėl oro sąlygų antrąją mačo dalį pradėjo 20-čia minučių vėliau nei numatyta.

52-ąją minutę mačo arbitrui Tobiasui Stieleriui „Bayer“ futbolininko Charleso Aranguizo veiksmai nepasirodė neleistini. Tačiau teisėjas, pasitelkęs vaizdo asistentus, sprendimą pakeitė – čiliečiui už pražangą prieš Robertą Lewandowski skirta geltona kortelė, o į „Bayer“ vartus – 11 metrų baudinys. Jį realizavo pats lenkas.

65-ąją minutę Lėverkuzeno futbolininkai sušvelnino skirtumą. Tai puikiu smūgiu nuo skersinio padarė Admiras Mehmedi.

Vėliau progų turėjo abi komandos, bet rezultatas nebepasikeitė.