24
„Barcelona“ – Madrido „Real“ 1:3 (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį baigė vienas didžiausių futbolo spektaklių pasaulyje – „El Clasico“. Madrido „Real“ svečiuose 3:1 (0:0) nugalėjo „Barcelona“. Atsakomoji Ispanijos supertaurės akistata – trečiadienį.

24

Barselonoje pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

„Real“ aktyviai pradėjo antrąją rungtynių dalį ir tai davė vaisių. 50-ąją minutę Marcelo atliko perdavimą iš kairės. Baudos aikštelėje, bandydamas išmušti kamuolį, jį į savuosius vartus nukreipė Gerardas Pique (1:0).

77-ąją minutę baudos aikštelėje pagriautas Luisas Suarezas. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį realizavo Lionelis Messi (1:1).

„Barca“ taikiu rezultatu ilgai nesidžiaugė. 80-ąją minutę puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą „Real“ antrą kartą į priekį išvedė Cristiano Ronaldo (2:1).

Portugalas, džiaugdamasis įvarčiu, nusivilko marškinėlius ir susilaukė arbitro nemalonės – jam parodyta geltona kortelė.

82-ąją minutę C. Ronaldo kovojo su Samueliu Umtiti. Nuaidėjo teisėjo švilpukas. Portugalas tikėjosi, kad bus skirtas 11 metrų baudinys. Nė velnio! C. Ronaldo parodyta antroji geltona kortelė. Futbolininkas išvytas iš aikštės.

Tai „Real“ nesutrukdė padidinti persvaros. 90-ąją minutę įvyko kontrataka, kurios smaigalyje dalyvavo du jaunieji po keitimo pasirodę futbolininkai. Lucasas Vazquezas atliko rezultatyvių perdavimą, o Marco Asensio puikiu smūgiu į artimąjį vartų kampą pelnė trečiąjį Madrido komandos įvartį (3:1).

Atsakomosios rungtynės vyks trečiadienį Madride.