24
Turino „Juventus“ – Romos „Lazio“ 2:3 (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį „Lazio“ iškovojo Italijos supertaurę. Romos futbolininkai vietos olimpiniame stadione 3:2 (1:0) palaužė etatinį titulų laimėtoją Turino „Juventus“.

24

„Lazio“ 54-ąją minutę pirmavo 2:0. To priežastis – Ciro Immobile. Puolėjas pasiekė dublį, 32-ąją minutę realizavęs 11 metrų baudinį, o 54-ąją minutę pridėjęs įvartį iš žaidimo.

„Juventus“ atkuto rungtynių pabaigoje. 85-ąją minutę Paulo Dybala įmušė iš žaidimo, o 91-ąją minutę realizavo 11 metrų baudinį.

Atrodė, kad komandos teks žaisti pratęsimą, bet taip neįvyko. „Lazio“ pergalę 93-ąją minutę išplėšė Alessandro Murgia.