Fedoras Černychas sekmadienį pažymėjo rezultatyviu perdavimu ir pergale. Balstogės „Jagiellonia“ po atkaklios bei permainingos kovos svečiuose 3:2 (1:1) nugalėjo Kelcų „Korona“ futbolininkus.

F. Černychas asistavo Cillianui Sheridanui, kuris įmušė 57-ąją minutę. 6-ąją pasižymėjo Martinas Pospišilas, o „Jagiellonia“ pergalę lėmė 92-ąją minutę į vartų tinklą įkritęs kamuolys. Jį ten nukreipė „Korona“ atstovas Kenas Kallaste.

Šeimininkų gretose tikslius smūgius į „Jagiellonia“ vartus atliko Nabilas Aankouras (23 min.) ir Bartoszas Rymaniakas (63 min.).

N. Aankouras 45+6 minutę nesugebėjo realizuoti 11 metrų baudinio.

F. Černychas žaidė visas rungtynes, kitas „Jagiellonia“ lietuvis Arvydas Novikovas buvo pakeistas 42-ąją minutę.

„Jagiellonia“ (12 taškų) užima antrąją „Ekstraklasa“ poziciją, „Korona“ (5 tšk.) – devintąją.

Balstogės komanda kitas rungtynes žais šeštadienį namie su Vroclavo „Slask“.