24
Romelu Lukaku (nuotr. SCANPIX)

Praėjusiame sezone 25 įvarčius su Liverpulio „Everton“ apranga įmušęs Romelu Lukaku tiksliais smūgiais startavo ir „Manchester United“ ekipoje. Belgas pasižymėjo dubliu, o jo komanda sekmadienį namie 4:0 (1:0) nugalėjo Londono „West Ham United“.

24

Pirmojo rungtynių įvarčių reikėjo laukti šiek tiek daugiau kaip pusvalandį. 33-ąją minutę rezultatyvų perdavimą atliko Marcusas Rashfordas, o įvartį pelnė R. Lukaku (1:0).

52-ąją minutę belgas pasiekė dublį – tąkart puolėjas įmušė po Henrikho Mkhitaryano perdavimo (2:0).

Trečiąjį šeimininkų įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Anthony Martialis. Prancūzas į kovą buvo mestas 80-ąją minutę, o įmušė 87-ąją (3:0).

A. Martialis savo šou pratęsė 90-ąją minutę, kai atliko rezultatyvų perdavimą tautiečiui Pauliui Pogba, kuris padėjo paskutinį rungtynių tašką (4:0).