Anglijos „Premier“ lyga įsibėgėja. Šeštadienį neapsieita be staigmenų – pralaimėjo Anglijos čempionė Londono „Chelsea“, o varžovus triuškino naujokė „Huddersfield Town“.

„Chelsea“ namie 2:3 (0:3) nusileido „Burnley“.

Svečiai po dviejų Samo Vokeso įvarčių (24, 43 minutės) ir tikslaus Stepheno Wardo smūgio (39 min.) pirmavo 3:0.

„Chelsea“ viltis grąžino po keitimo aikštėje pasirodęs Alvaro Morata. Jis 69-ąją minutę įmušė pats, o 88-ąją atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio pasižymėjo Davidas Luizas.

Čempionai rungtynes baigė devyniese. 14-ąją minutę raudoną kortelę užsidirbo Gary Cahillas, 81-ąją – antrąją geltoną gavo Cescas Fabregasas.

Angliją šokiravo naujokė „Huddersfield Town“. Ji 3:0 (2:0) sutriuškino Londono „Crystal Palace“.

Du įvarčius pelnė Steve’as Mounie (26, 78 min.). 23-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Joelis Wardas.

Pergalingą įvartį įmušė namo grįžęs Wayne’as Rooney. Jis pasižymėjo 45+1 minutę, o Liverpulio „Everton“ 1:0 (1:0) nugalėjo „Stoke City“.

Tokiu pat rezultatu pergalę šventė ir „West Bromwich Albion“, 1:0 (1:0) įveikusi „Bournemouth“.

Lemtingas įvartis krito 31-ąją minutę. Jo autorius – Ahmedas Hegazi.

Nerezultatyviai baigėsi „Southampton“ ir „Swansea City“ rungtynės – 0:0.