24
Isco (nuotr. SCANPIX)

Madrido „Real“ iškovojo dar vieną trofėjų. UEFA Čempionų lygos nugalėtojai Makedonijos Skopjės mieste laimėjo UEFA supertaurę. „Real“ 2:1 (1:0) nugalėjo praėjusiame sezone UEFA Europos taurę į viršų kėlusius „Manchester United“ futbolininkus.

24

Rungtynes aštriau pradėjo Anglijos komanda. Pirmosiomis minutėmis varžovų vartams nesėkmingai bandė grasinti „Manchester United“ naujokas Romelu Lukaku.

Pirmojo kėlinio viduryje sužibėjo „Real“ atraminis saugas Casemiro. Iš pradžių brazilas po kampinio galva mušė į skersinį. Po to nepataikė iš toli. Galiausiai futbolininko tikslas buvo pasiektas – 24-ąją minutę po užsitęsusios ispanų atakos ir Dani Carvajalo perdavimo iš gilumos, Casemiro pabėgo nuo varžovų bei pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Casemiro siautulio metimu iniciatyvą perėmusi „Real“ ekipa ją išlaikė viso pirmojo kėlinio metu ir ryžtingai pradėjo antrąją rungtynių dalį. Jos pradžioje Madrido futbolininkai kėlė kelis kampinius. Po vienos „Real“ atakų „sienele“ sužaidė Isco ir Garethas Bale’as. Pirmasis atsidūrė puikioje padėtyje ir pelnė antrąjį Madrido komandos įvartį.

Iškart po to „Manchester United“ galėjo sušvelninti skirtumą. Į vartus mušė Paulis Pogba. Prancūzo smūgį atrėmė vartininkas Keyloras Navasas. Prie atšokusio kamuolio suskubo R. Lukaku, bet jis įsigudrino į vartus nepataikyti.

Vėliau tašką rungtynėse galėjo padėti G. Bale’as. Valas stipriu smūgiu pataikė į skersinį. Po to sekė dar viena ataka, kurios metu pasižymėti nepavyko Karimui Benzema.

„Neįmuši tu – įmuš tau“. Auksinė futbolo taisyklė pasitvirtino. Po Nemanjos Matičiaus smūgio iš toli K. Navasas dar kartą apsigynė, o prie kamuolio vėl pirmas buvo R. Lukaku. Šįkart jis neklydo ir sušvelnino atsilikimą, grąžindamas „Manchester United“ viltis iškovoti UEFA supertaurę.

Per likusį laiką geriausią anglų šansą turėjo Marcusas Rashfordas. Mančesterio komandos narys po Henrikho Mkhitaryano perdavimo pabėgo vienas prieš K. Navasą, bet vartininkas iš Kosta Rikos laimėjo dvikovą.

Geriausiu rungtynių žaidėju pripažintas Isco.

„Real“ UEFA supertaurę laimėjo ketvirtąjį kartą klubo istorijoje.