23
Gruzija – Latvija (nuotr. Fotodiena.lt)

Klaipėdoje startavo draugiškas krepšinio turnyras, kurį atidarė Latvijos ir Gruzijos nacionalinių komandų akistata. Po atkaklios kovos pergalę 73:69 šventė gruzinai ir iškovojo bilietą į šeštadienį vyksiantį finalą.

23

Abi komandos vertėsi be savo lyderių: latviams nepadėjo Kristapas Porzingis, gruzinams – Zaza Pachulia.

Pirmoji rungtynių pusė buvo apylygė, o į pertrauką komandos išėjo Latvijai turint 6 taškų pranašumą.

Tačiau vaizdas po didžiosios pertraukos pasikeitė: Gruzija surengė spurtą, laimėjo trečiąjį kėlinį 22:13 ir išsiveržė į priekį.

Lemiamas ketvirtis vyko apylygiai, latviai dar bandė perlaužti rungtynes. Likus 1 minutei, komandas skyrė 3 taškai, kamuolys buvo Ainaro Bagatskio auklėtinių rankose.

„Broliukams“ nesisekė užpulti: pro šalį skriejo vienas baudos metimas, vėliau ir Janio Blumo tritaškis.

Komandas vėl skyrė 3 taškai, tačiau prieš iš trijų taškų zonos metusį Dairį Bertanį buvo prasižengta. Latvis prametė vieną metimą ir nepasinaudojo proga išlyginti rezultatą.

Gruzija: G. Shermadini (13 atk. kam.) 20, T. Shengelia (6 atk. kam.) 14, G. Tsintsadze 12, M. Markoishvili (6 atk. kam., 6 rez. perd.) 7.

Latvija: D. Bertanis (6 atk. kam., 5 rez. perd.) 23, K. Janicenokas 11, M. Meieris 8.