Budapešte (Vengrija) vykstančiame pasaulio plaukimo čempionate Lietuvos vyrų rinktinei nepavyko prasibrauti į 4x100 m kombinuotos estafetės finalą.

Danas Rapšys (nugara), Andrius Šidlauskas (krūtine), Deividas Margevičius (peteliške) ir Simonas Bilis (laisvuoju stiliumi) atrankos plaukime distanciją įveikė per 3 min. 36,75 sek.

Savo plaukime lietuviai finišavo septinti, o bendroje įskaitoje užėmė 17-ą vietą.

Greičiausi atrankoje buvo amerikiečiai Ryanas Murphy, Cody Milleris, Timas Phillipsas ir Townley Haasas, takelyje sugaišę 3 min. 29,66 sek.

Antrą rezultatą parodė Japonijos plaukikai (3:31.63), trečią – rusai (3:32.12). Į finalą taip pat pateko Didžiosios Britanijos, Brazilijos, Vengrijos, Kinijos ir Baltarusijos rinktinės.

Kiek netikėtai vietos finale neatsirado Australijos komandai, kuri liko devinta.