Sekmadienį Lenkijos Ekstraklasos antrojo turo rungtynėse pergalę iškovojo du lietuvius savo sudėtyje turinti Balstogės „Jagiellonia“. Ji namie 2:1 (0:0) nugalėjo Zabžo „Gornik“. Vieną įvarčių pelnė Arvydas Novikovas.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, o antrajame „Jagiellonia“ futbolininkams teko vytis. 56-ąją minutę svečiams įvartį įmušė Igoris Angulo.

Balstogės komanda 71-ąją minutę rezultatą išlygino. 11 metrų baudinį realizavo A. Novikovas. Šeimininkai tokį pat šansą gavo ir 93-ąją minutę. Tąkart nuo 11 metrų žymos tiksliai smūgiavo bei „Jagiellonia“ pergalę išplėšė Lukaszas Sekulski.

Abu baudiniai „Gornik“ kainavo dvigubai. 70-ąją minutę antrąją geltoną kortelę prieš save išvydo Dani Suarezas, 92-ąją – Davidas Ledecky. Rungtynes Zabžo komanda baigė devyniese.

A. Novikovas ir kitas lietuvis Fedoras Černychas žaidė visą mačą.

„Jagiellonia“ Lenkijos čempionatą pradėjo pergalėmis. Ji pirmajame ture 1:0 nugalėjo „Nieciecza“.

Artimiausias Balstogės futbolininkų iššūkis – liepos 30-ąją svečiuose vyksiantis susitikimas su Ščecino „Pogon“.