17
„Trakai“ – Perto „Saint Johnstone“ 1:0 (nuotr. Sauliaus Čirbos)

„Trakų“ futbolininkai prasibrovė į antrąjį UEFA Europos lygos kvalifikacinio turnyro etapą! Trakiškiai ketvirtadienį Vilniuje 1:0 (1:0) nugalėjo Perto „Saint Johnstone“. „Trakai“ laimėjo ir Škotijoje.

17

Lietuviai Perte šventė pergalę 2:1, tad Vilniuje svečiams reikėjo įvarčių. „Saint Johnstone“ laimėjimas 1:0 netenkino. Tokiu atveju trakiškiai į kitą etapą būtų žengę dėl svečiuose pelnytų įvarčių.

Nepaisant to, Vilniuje pirmąją progą sukūrė šeimininkai. Deividas Česnauskis bandė permesti kamuolį per vartininką, bet trakiškis nebuvo tikslus.

Vėliau teko kaip reikiant paprakaituoti „Trakų“ vartininkui Ignui Plūkui.

Trakiškiams per pirmąją rungtynių dalį teko išeikvoti daug jėgų ginantis.

57-ąją minutę „Trakams“ tapo dar sunkiau. Už antrąją geltoną kortelę iš aikštės pašalintas vienas svarbiausių komandos žaidėjų – gynėjas Arūnas Klimavičius.

Šeimininikai buvo priversti dar daugiau dėmesio skirti savųjų vartų saugumui. Kartais pavykdavo pavojingai kontratakuoti. Sykį neblogą galimybę turėjo, bet ja nepasinaudojo Maksimas Maksimovas. 88-ąją minutę rusas, pabėgęs nuo varžovų, neklydo ir išplėšė savo komandai pergalę!

„Trakai“ laimėjo 1:0 bei bendru rezultatu 3:1 žengė į kitą etapą. Trakiškiai ir Škotijoje, ir Lietuvoje rungtynes baigė dešimtiese. Perte dvi geltonas korteles gavo Vaidotas Šilėnas, Vilniuje – A. Klimavičius. Nepaisant to, „Trakai“ abukart laimėjo.