Ketvirtoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius iškovojo savo 68 karjeros titulą bei ketvirtąjį ant žolės dangos. Serbas šeštadienį „Aegon International Eastbourne“ finale nesunkiai įveikė antrąjį pagal skirstymą Gaelį Monfilsą 6:3, 6:4.

N.Džokovičius iš savo 67 titulų karjeroje buvo laimėjęs tik tris ant žolės aikštės dangos ir visus juos Vimbldone. Serbijos tenisininkas ant šio aikštės paviršiaus pirmą sykį triumfavo ne Londone.

Tai antrasis šio sezono D.Džokovičiaus titulas, o pirmąjį jis laimėjo Dohoje. Serbas taip pat pateko ir į finalą Romoje, tačiau jame nusileido vienam perspektyviausių pasaulio žaidėjų Alexanderiui Zverevui.

Tai buvo vienintelis turnyras ant žolės dangos, kuriame šį sezoną rungtyniavo N.Džokovičius, o kitą savaitę jis Vimbldone sieks savo ketvirtojo titulo.

Ketvirtoji pasaulio raketė Vimbldono trofėjų laimėjo 2011, 2014 ir 2015 metais, o praėjusį sezoną patyrė netikėtą nesėkmę jau trečiame pirmenybių etape nusileidęs Samui Querrey. Taip prasidėjo ilga N.Džokovičiaus duobė, kurios metu jis prarado pirmosios pasaulio raketės vardą.

N.Džokovičius šiemet Vimbldone startuos maču su Martinu Kližanu.

Už pergalę „Aegon International Eastbourne“ turnyre jam atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 113 tūkst. JAV dolerių piniginis čekis.