Pergale FIFA konfederacijų taurės turnyrą pradėjo pasaulio čempionė Vokietijos rinktinė. Ji Sočyje 3:2 (2:1) nugalėjo Australijos komandą.

Pirmasis įvartis krito 5-ąją minutę. Julianas Brandtas nurūko dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą Larsui Stindlui. Šis įmušė likęs baudos aikštelėje be priežiūros.

41-ąją minutę rezultatą išlygino australas Tommy Rogičius. Futbolininkas smūgiavo į vartus, pataikė į Vokietijos rinktinės gynėją Shkodraną Mustafi, o pakartotinu bandymu – į vartus.

Australai lygiu rezultatu ilgai nesidžiaugė. 44-ąją minutę baudos aikštelėje pargriautas Leonas Goretzka, o 11 metrų baudinį realizavo Julianas Draxleris.

Komandos įvarčiais apsikeitė ir antrojo kėlinio pradžioje. 48-ąją minutę nuo varžovų paspruko bei įmušė vokietis L. Goretzka. 56-ąją minutę po vartininko Berndo Leno klaidos pasižymėjo australas Tomi Juričius.

Vokietijos ir Čilės rinktinės pirmauja A grupėje. Abi turi po tris taškus. Pirmąsias rungtynes pralaimėjo Australijos bei Kamerūno futbolininkai.