Meistriškumas nugalėjo. Tikriausiai taip galima apibūdinti lemiamas Lietuvos rinktinės rungtynes prieš Norvegiją, kurias mūsiškiai pasaulio vicečempionams pralaimėjo 30:20.

Mūsiškiams Osle reikėjo iškovoti pergalę arba bent jau baigti rungtynes lygiosiomis, nes tik tokiu atveju būtų užimta antra vieta, garantuojanti kelialapį į Europos čempionatą.

Lietuviai susitikimą pradėjo kiek sėkmingiau ir turėjo dviejų įvarčių persvarą, kurią Norvegijos komanda greitai panaikino ir išsiveržė į priekį 5:4.

Vėliau aikštės šeimininkai pelnė dar keletą įvarčių be atsako ir rezultatas tapo 9:5 norvegų naudai. Įvarčių badą nutraukė Jonas Truchanovičius, o tam prireikė ir minutės pertraukėlės.

Tačiau problemos tuo nesibaigė. Norvegijos rankininkai puolė greičiau ir užtikrinčiau, o lietuviai niekaip negalėjo užpulti iš kraštų. Po pirmojo pusvalandžio lietuviai atsiliko 15:10.

Antrąją rungtynių pusę lietuviai pradėjo dviem įvarčiais iš eilės, bet norvegai susiėmė ir taip pat pradėjo pelnyti įvarčius bei susigrąžino persvarą.

Deja, tačiau Norvegijos komanda užsiaugino sparnus ir persvarą padidino jau iki 8 įvarčių (21:13).

Susitikime toliau dominavo varžovai, kurie jau nebejautė spaudimo ir tiesiog laikė solidų pranašumą, kurį pradėjo krautis jau pirmojo kėlinio antroje pusėje.