51
Vangelis Mantzaris (nuotr. SCANPIX)

Paaiškėjo pirmasis Eurolygos finalo dalyvis. Sekmadienį dėl trofėjaus kovos Pirėjo „Olympiacos“. Jis pusfinalyje penktadienį 82:78 (12:18, 21:22, 27:24, 22:14) paguldė ant menčių Maskvos CSKA.

51

Rungtynės prasidėjo atkakliai. 6-ąją minutę rezultatas buvo lygus – 9:9. Tačiau tada CSKA spurtavo 9:0 ir atitrūko (18:9).

Antrajame ketvirtyje komandas pirmąkart skyrė dviženklė riba (30:20 – 17 minutė). Galiausiai Maskvos krepšininkai pasiekė ir didžiausią pranašumą – 13 taškų (40:27 – 20 min.).

Rusai pirmavo iki pat 37-osios minutės, kai dvitaškiu rezultatą išlygino Vassilis Spanoulis (71:71). Jis bei Erickas Greenas įšovė ir po tritaškį (79:76 – 40 min.). CSKA dar bandė gelbėtis pražangomis, bet pergalę šventė „Olympiacos“.

„Olympiacos“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo 40:32. Graikai sugriebė 18 puldami, rusai – devynis. CSKA per rungtynes atliko septynis rezultatyvius perdavimus, „Olympiacos“ – 15.

CSKA: Milošas Teodosičius 23 (7/9 baudų), Nando de Colo 16 (5/11 dvitaškių, 6/6 baud., 5 išprovokuotos pražangos), Aaronas Jacksonas 12.

„Olympiacos“: Georgios Printezis 14 (7/8 baud., 7 atkovoti kamuoliai, 6 išpr. praž.), Vassilis Spanoulis 14 (5/6 baud., 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 išpr. praž.), Kostas Papanikolaou 14 (9 atk. kam.), Vangelis Mantzaris 12 (6 atk. kam.).

Kitame pusfinalyje penktadienį susitiks Stambulo „Fenerbahce“ ir Jono Mačiulio Madrido „Real“.