Sekmadienį „Serie A“ pralaimėjo UEFA Čempionų lygos finalininkas Turino „Juventus“. Jis svečiuose 1:3 (1:1) nusileido „Roma“ ir nepasinaudojo galimybe užsitikrinti čempiono vardą.

„Juventus“ į priekį išsiveržė pirmasis. Įvartį 21-ąją minutę įmušė Mario Lemina.

Turino futbolininkai persvara džiaugėsi neilgai – 25-ąją minutę rezultatą išlygino Daniele De Rossi.

„Roma“ svečius sumušė antrajame kėlinyje. 56-ąją minutę įvartį pelnė Stephanas El Shaarawy, 65-ąją – Radja Nainggolanas.

„Juventus“ (85 taškai) lieka lygos lyderiu ir pergalės atveju būtų tapęs čempionu. „Roma“ (81 tšk.) – antra. Jai taškas buvo labai svarbus, nes ant kulnų lipa „Napoli“ (80 tšk.), sekmadienį svečiuose 5:0 patiesęs „Torino“.