24
Londono „Tottenham Hotspur“ – „Manchester United“ 2:1 (nuotr. SCANPIX)

Sekmadienį Anglijos vicečempionu tapo Londono „Tottenham Hotspur“. Jis priešpaskutinio „Premier“ lygos turo rungtynėse 2:1 (1:0) nugalėjo „Manchester United“.

24

Šeimininkai greitai išsiveržė į priekį. 6-ąją minutę „Tottenham Hotspur“ įžaidė kampinį, perdavimą į baudos aikštelę atliko Benas Daviesas, o įvartį pelnė aukščiau už visus iššokęs Victoras Wanyama.

Londono komanda 19-ąją minutę galėjo rezultatą padvigubinti, bet vienas prieš vartininką pasprukęs Heung-Min Sonas mušė stipriai, bet tiesiai į Davidą de Geą. Pirmajame kėlinyje „Manchester United“ vartų sargui iš Ispanijos teko rimtai padirbėti dar kelis kartus.

„Tottenham Hotspur“ pelnė greitą įvartį ne tik pirmajame, o ir antrajame kėlinyje. 48-ąją minutę Christianas Eriksenas po standartinės padėties kėlė kamuolį į baudos aikštelę, o ten sėkmingai koją kyštelėjo Harry Kane’as.

71-ąją minutę „Manchester United“ viltys atgijo. Reidą kairiuoju kraštu surengė Anthony Martialis. Prancūzas atliko rezultatyvų perdavimą Wayne’ui Rooney, kuris iš kelių metrų nukreipė kamuolį į tinklą.

„Spurs“ pergalės galėjo ir nebūti. 92-ąją minutę nuo varžovų pabėgo, bet jų spaudimą už nugaros jautė ir į vartus nepataikė Marcusas Rashfordas.

„Tottenham Hotspur“ (80 taškų) užima antrąją „Premier“ lygos vietą ir yra nebepavejamas. „Manchester United“ (65 tšk.) – šeštas. Mančesterio futbolininkai prarado šansus patekti į pirmąjį ketvertą ir taip iškovoti vietą UEFA Čempionų lygoje.