28
Roterdamo „Feyenoord“ – Olandijos čempionas (nuotr. SCANPIX)

Roterdamo „Feyenoord“ klubas po 18 metų pertraukos tapo Olandijos čempionu. Paskutinio „Eredivisie“ lygos sezono rungtynėse „Feyenoord“ rezultatu 3:1 įveikė „Heracles“ klubą ir už nugaros paliko tašku atsilikusią Amsterdamo „Ajax“ ekipą.

28

„Feyenoord“ į priekį vedė visus tris įvarčius pelnęs Dirkas Kuytas (1, 12 ir 83 min). Peteris van Ooijenas 89 minutę rezultatą sušvelnino.

D. Kuytas tapo trečiuoju „Feyenoord“ žaidėju, kuriam „Eredivisie“ lygoje pavyko pelnyti 100 įvarčių.

Paskutinį kartą „Feyenoord“ nacionalinėse pirmenybėse triumfavo 1999 metais, kai komandai atstovavo tokie žaidėjai kaip Jerzy Dudekas, Julio Cruzas ir Jonas Dahlis Tomassonas.

„Ajax“ paskutinio turo rungtynėse 3:1 nugalėjo „Willem II“ vienuolikę, o bronzą iškovojęs „PSV Eindhoven“ 4:1 susitvarkė su „PEC Zwolle“.