Šeštadienį Vokietijoje įspūdingą pergalę iškovojo čempiono titulą užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“. Jis svečiuose 5:4 (1:2) rungtynių pabaigoje nokautavo šalies vicečempioną – „Leipzig“.

Šeimininkai varžovus pribloškė greitu įvarčiu. 2-ąją minutę įmušė Marcelis Sabitzeris.

17-ąją minutę rezultatą išlygino 11 metrų baudinį realizavęs Robertas Lewandowski. Tačiau 47-ąją minutę „Leipzig“ pirmavo 3:1. Pasižymėjo Yussufas Poulsenas. Prieš tai, 29-ąją minutę, nuo 11 metrų žymos tikslus buvo Timo Werneris.

60-ąją minutę intrigą grąžino Thiago Alcantara, bet po penkių minučių vėl mušė šeimininkai. Tai padarė T. Werneris. „Bayern“ atsiliko 2:4.

84-ąją minutę įvartį pelnė R. Lewandowski. 91-ąją minutę rezultatą išlygino Davidas Alaba. Miuncheno komandai pergalę atnešė 95-ąją minutę Arjeno Robbeno pelnytas įvartis.

„Bayern“ (79 taškai) užsitikrinęs čempiono vardą, „Leipzig“ (66 tšk.) – vicečempiono.

Svarbius taškus prarado Dortmundo „Borussia“. Ji svečiuose 1:1 sužaidė su „Augsburg“.

Toks rezultatas leido „Borussia“ komandą pasivyti „Hoffenheim“, kuris išvykoje 5:3 nugalėjo Brėmeno „Werder“.

Dabar dėl trečiosios vietos kovojantys „Borussia“ ir „Hoffenheim“ futbolininkai turi po 61 tašką.